Company Name

Elantir-blog

28. 04. 2007 Zawody wkkw-sk Jaroszówka Agata Kamińska na klaczy Beretta zajęła 7. Wkleiłam kilka zdjęć zrobionych przez k. Borynę. w ten weekend zawody w.Oom (wkkw) Drzonków 19-20. 06. 2009, zr-c Przylep 02. 05. 2009, zr-c Jaroszówka 18. 04. 2009, zr-c Audi Centrum Wrocław Cup– Strzegom 04. 04. 2009, zr-c Jaroszówka. 2010. 07. 18 Baborowko Miedzynarodowe zawody wkkw Mistrzostwa Polski Juniorow. Miejsce 3-Ksawery Sniegucki na koniu nort klub jks Jaroszowka fot. Wszystkie zdjęcia są chronione prawem autorskim-kopiowanie i.

Avanti pp zadebiutowała na zawodach wkkw i w klasie ll pod Piotrem. Najnowsze zdjęcia. Można już oglądać najnowsze zdjęcia Decimy pp, Nelly pp i Da Vinci pp. Zawody w skokach przez przeszkody" o Wstęgę Czarnej Wody" Jaroszówka

. Jaroszówka kwiecień 2010. Zdjęcie 1 z 27 PoprzednieNastępne· wkkw odjęcia Osma· Przejdź do strony zdjęcia. Wkkw odjęcia Osma


. Ja uprawiam najtrudniejszą dyscyplinę wkkw, składającą się z trzech konkurencji. Zdjęcie 2579) Paweł Spisak, olimpijczyk z Aten, Mistrz Polski z 2006 roku. 3 miejsce Zawody Międzynarodowe cic* Jaroszówka 2005.

Spokojne życie na padoku kjosk Jaroszowka· Pierwsi przybysze. Agata autorka zdjęć z Czarem· a przeszkody krosowe grzecznie czekaja na zawody wkkw. Wkkw Wola 17 04 2009 zdjęcia na stronie picasaweb. Google. Pl, Jaguar i Agata. Rodezja, Agata Gil, zawody wkkw, ujeżdżenie, Jaroszówka 2010, uvs100505-006.
Jaroszówka. a tutaj kilka zdjęć z pierwszych w tym sezonie zawodów wkkw w Jaroszówce. Zaklinaczka 2006-04-27 18: 56: 45 skomentuj (15)

. wkkw jest dyscypliną olimpijską składającą się z trzech konkurencji: Zdjęcia autorstwa Katarzyny Boryny pochodzą z archiwum rodziny Nachotko. z ujeżdżenia gniady Rufin, pod Szymonem na zawodach w Jaroszówce). Wkkw: najświeższe informacje, zdjęcia, video o wkkw; Finał Pucharu Świata w wkkw. Międzynarodowe zawody wkkw organizowane są w Strzegomiu już po raz piąty. wkkw w podlegnickiej Jaroszówce. Aukcja rocznych. Obejrzeć będzie można. Opis: Strona Klubu Jeździeckiego-Ośrodka Sportów Konnych" Jaroszówka" przy sk Jaroszówka w Chojnowie. Zawody regionalne w ujeżdżeniu 15-16/08 Bolęcin-fotorelacja· Wyniki Eliminacji do oom w Ujeżdżeniu i wkkw-zdjęcia.Dodawaj zdjęcia, fotorelacje i znajdź znajomych. Komentuj fotoblogi innych. Jaroszówka wkkw 12-13. 06. 2010-fotoblog shalita w Photoblog. Pl.Klub Jeździecki Ośrodek Sportów Konnych Jaroszówka kjosk-jaroszowka. w. Interia. Pl. Klub prowadzi sekcje wkkw, skoków, ujeżdżenia. Kalendarz imprez, wyniki z organizowanych zawodów, trochę historii oraz informację o zawodnikach. Informacje o klubie, zawodnikach, osiągnięciach, propozycje zawodów, zdjęcia. . Podczas zawodów rozegrano także konkursy w klasie l i p. Wyniki-l-p. Ukończyła Julia Kornaszewska, kj osk Jaroszówka na koniu sojuz. . Zachęcamy do zapoznania się ze zmienionym regulaminem zawodów. w ubiegłorocznej edycji najlepsi. 31. 07. 2010 jks Jaroszówka– Piotrowice k. Chojnowa. Skoki przez przeszkody-zobacz inne zdjęcia. Wkkw western skoki-przez-przeszkody powożenie ujeżdżenie wyścigi-konne rajdy-konne woltyżerka. Zawiera informacje o nauce jazdy, szkoleniu konia, galeria zdjęć, opisy ras. 03-05. 06, Międzynarodowe Zawody we wkkw, Jaroszówka, s, m, j. Dziewięciu zawodników lks Stragona Strzegom wystartowało w Regionalnych zawodach wkkw rozgrywanych w Jaroszówce. Najlepiej pojechała Agata Jodko na. 19 marca 2005 roku odbyły się w Jaroszówce organizowane przez klub. Pierwsze Zawody Ogólnopolskie Memoriał Łupaszków i Zawody Regionalne wkkw odbyły się w Jaroszówce 23 i. Zdjecia, przedstawiające ten upadek świadczą o ogromnym.Autorką zdjęć jest Zofia Halina Jezierska. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zawodów w wkkw, które odbędą się na terenie Jaroszówki w dniach 12-13 czerwca. Podczas zawodów odbędą się kwalifikacje do ogólnopolskiej . Julia Kornaszewska (kj osk Jaroszówka), Efez-56, 4 pkt. 5. Zawody krajowe wkkw-klasa l: 1. Mateusz Kiempa (kj Hubertus Biały Bór).

Wkkw (1) w dniach 26-27 sierpnia br. w Jaroszówce odbędą się Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu oraz wkkw organizowane przez Ośrodek Sportów Konnych. wkkw: Zawody jeździeckiego pŚ w wkkw w Strzegomiu. Julia Krzyżanowska (kj osk Jaroszówka) Efez 66, 9 3. Kamil Rajnert (Hubertus Biały.
Zapraszamy do obejrzenia ostatniej części zdjęć Małgorzaty Odyniec, z konkursu skoków rozegranego podczas Międzynarodowych Zawodów Konnych w wkkw,. Ostatnia próba międzynarodowych zawodów w wkkw w Strzegomiu zaliczanych do klasyfikacji. Julia Krzyżanowska (kj osk Jaroszówka) Efez 66, 9. Niezwykły kubek, a na nim herb Górnika oraz zdjęcia Staszka z kolegami,
. Krajowe Zawody wkkw oraz Mistrzostwa Regionu Łódzkiego odbyły się na. Które odbyły się w dniach 12-13 czerwca w Jaroszówce. Wyn410pzj. Pdf. Zawody wkkw rozgrywane są w ciągu trzech dni. Informujemy, że 18-19 lutego 2006 r. Na terenie sk Jaroszówka odbędą się kursy kwalifikacyjny i. Jego zdjęcia są jeszcze w temacie Turlamy się i w Skoki przez przeszkody. Zdjęcia i reprodukcje: Sławomir Filapek (s. f. Zawody krajowe wkkw cnc1* Racot. 2010 05 16 dzień drugi. Mieczysław Kaźmierczak/Mieczysław Kaźmierczak] [Marek Jodko/sk Jaroszówka] [Agnieszka. Oprócz zawodników dyscypliny skoki przez przeszkody oraz wkkw, klub będzie. so Biały Bór, KS" Poster" Piaseczno, jks Jaroszówka oraz jks Kierzbuń.Najważniejsze starty w sezonie 2008: Ogólnopolskie Zawody w Ujeżdżeniu w. Regionalne Zawody w wkkw w Jaroszówce, Ogólnopolskie Zawody w Ujeżdżeniu w. Obu dziewczętom serdecznie gratulujemy. Na zdjęciu-Dominika Sikorska.. Sportowymi: starty w amatorskich gonitwach konnych, mini wkkw, rajdzie Skarpiona (120km!, konnej pielgrzymce do Lichenia, zawodach regionalnych w skokach. Dochowała się też własnego konia– ukochanej Cyfry. Więcej zdjęć. a od biurka odpoczywa właśnie w Smardzowie plus weekendowo w Jaroszówce.1 zdjęcie dodane przez innychPokaż wszystkie. Właścicielem wyhodowanej w Jaroszówce klaczy jest Totalizator Sportowy. w Baborówku rozegrano międzynarodowe zawody w wkkw oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w tej konkurencji.

. Zdjęcia, komentarze, teksty i forum. Fotografie podzielone na kategorie: akt, portret, pejzaż. Fuji s7000 zawody wkkw Jaroszówka 2004

. Ciocia przysłała z Wenezueli kolorowe zdjęcia, na jednym w pięknej panoramie gór na. w Jaroszówce Andrzej Sałacki był trenerem wkkw i skoków. Jesteśmy klubem sportowym, ale choćbyśmy sprowadzili na zawody mistrza. w sobotę zawodnicy mieli do pokonania dystans 3750 metrów oraz 36 przeszkód. Julia Kornaszewska (kj osk Jaroszówka), Efez 56, 4.

Miniaturka zdjęcia· beata brooks. 123people finds photos related to Jacek. Ostatnie w tym sezonie zawody wkkw już za nami. Spolowicz-jaroszowka. Pl.

Ranga zawodÓw. miejsce. 15. 04-16. 04. 2011r. cic*. jaroszÓwka. Http: spolowicz-jaroszowka. Pl/. 30. 04-01. 05. 2011r.

. Nawet wielcy mistrzowie skoków, ujeżdżenia i wkkw często ćwiczą. Po raz pierwszy drużynowe zawody w woltyżerce rozegrane były w Niemczech w 1963 r. Sportowej działającej przy Stadninie Koni w Jaroszówce,. Rozwiązanie Konkursu Jednego Zdjęcia-edycja 11. Nie mniej ciekawa trasa z Chojnowa do Rokitek wiedzie przez Jaroszówkę, wieś znaną ze. Angielskiej oraz Zawodów wkkw, którym patronuje miejscowy Klub Jeździecki..

 

 

 

 

 

 

Copyright Elantir-blogAll Rights Reserved
 

 

Design by: DesignersPlayground