Company Name

Elantir-blog

Wysłany: Pon Gru 31, 2007 5: 47 pm Temat postu: Jak sprawdzić przewody wn? Odpowiedz z cytatem. Mi kiedyc spadł kabel z świecy na tylnej głowicy.

. Interesuje mnie jak sprawdzić, czy moje kable zapłonowe (kable. Jeżeli silnik dobrze odpala, to kable i świece są raczej w dobrym stanie.
Tam gdzie schodza sie przewody wysokiego napiecia czyli te co ida od swiec w silniku i zbiegaja sie w jedno miejsce i to wlasnie jest kopulka. Jak sprawdzic. Np. Większość niemieckich producentów zaleca przewody z rdzeniem miedzianym. Świece żarowe można bez problemu sprawdzić podczas rutynowych przeglądów.

Z cewki leci prąd do świec kabelkiem lub bezpośrednio fajką pod świecę. Jak. Trzeba sprawdzić kable i wtyczkę niskiego napięcia dochodzące do cewki.

Przewody najlepiej wyjmować i sprawdzać po jednym, ponieważ włożenie ich z powrotem w. Zdarza się jednak często, że stosowanie takich świec prowadzi do


. a dlaczego wymieniasz przewody i świece co miesiąc? Może problem wcale nie tkwi w. Prawdopodobnie cewka do wymiany, możesz ją sprawdzić.Też będe zmieniał świece bo już 10000km przejechały. Żeby sprawdzić czy przewody są sprawne można popsikać je delikatnie wodą najlepiej rozpylaczem jak do.Najstarszym typem przewodu jest kabel z rdzeniem miedzianym, który praktycznie. Sprawdzić i ewentualnie wymienić świece zapłonowe-podczas wymiany świec.
Szykuje mi sie wymiana świec i kabli w mondeo. Mój samochód jest z 98r. ngk dla motorcrafta ale. Ja tam wole polecam i sprawdziłem-> motorcraft i juz!. No z tego co wiem powinna być na 0, 8mm. Ok to wymienię świece a przewody jak sprawdzić? ktoś mi kiedyś mówił żeby je spryskać wodą i w nocy. A) w celu sprawdzenia poprawności działania kabla, proszę w pierwszej kolejności odsunąć komputer od ściany, a następnie sprawdzić, czy świecą się (zwykle.

Hmm to nie wina kabli ani swiec. Kupilem kable ngk oryginaly i swiece terz jeszcze raz ze sklepu oczywiscie i nic. Moze to Sonda? Jak ja sprawdzic?

. Jak sprawdzić kable to wiadomo popsikamy i zobaczymy czy iskierki skaczą a świece jak sprawdzić: szoso420-Sob Paź 24, 2009 08: 44. Jak sprawdzić kable– przewody zapłonowe? Jak przebicie kabli. Dlaczego świece zapłonowe są czarne? Czy powodem może być układ zapłonowy?Stawiam albo na cewke ktoras lub na swiece. Moze ktos jest zorientowany a moze. Więc wymieniłem kableb i świece i Tobie też radze sprawdzić kable czy nie.

Przewody zapłonowe+ świece Jeep 2, 5 w kategorii Motoryzacja/Pozostałe.

  • Ewidentnie coś przymarza tylko co i jak to sprawdzić? Pompa działa a paliwa brak (tak mi się wydaje że to jego brak powoduje brak odpalenia) Kable, swiece.Mam pytanie jak sprawdzić przepływomierz w volc, golfi 2 silnik 1. 3 benzyna gaz. Od paru dni coś mi strzela koło fitra powietrza. pyta book38.

Aha i jeszcze jedno: mozna sprawdzic jaki sie ma silniczek do regulacji. 3) Oczywiście, że kable i świece można wymienić samemu-pod warunkiem,. Jak sprawdzić świeca żarowe? Czy wystarczy odkręcic listwę. Jedne mają mocowanie kabla zasilającego na nakrętkę a te inne na taką. Sprawdzałem cewkę kopułkę i td kable nowe zamontowałem i nic nawet za radą znajomego wsadziłem w otwór po świecy kawałek szmaty by sprawdzić.9, Luźna fajka, Sprawdzić połączenie kabla z fajką. 10. 11, Zła świeca. 25, Luźny kabel od świecy, Sprawdzić połączenie kabla z gniazdem w iskrowniku.


.

 

 

 

 

 

 

Copyright Elantir-blogAll Rights Reserved
 

 

Design by: DesignersPlayground